Zingaluspray 500 ML

30.60 sis. KM

Katoodkaitsega galvaniseerimisvedelik aerosoolpudelis. Zingaluspray koostisesse on lisatud 4% alumiiniumi, mis tagab parema sobivuse eelnevalt kuumtsingitud pindade kaitsekihi parandamisel.

500 ML tootega on võimalik katta ca 2,9 m² pinda (arvestatuna kuivanud kattekihi paksuseks 60 µm).

Soovides osta korraga rohkem kui pakendi ehk 12 pudelit, täida palun ostutellimuse asemel kõrvalasuv päringu vorm oma ostusooviga ning Sulle vormistatakse tellimus hulgihinnaga.

Tootekood: 20012 Kategooria:

Kirjeldus

ZINGA on ühekomponentne galvaniseerimissüsteem, mis tagab raudmetallide pikaaegse katoodkaitse. Tsingisisalgus kuivanud kattekihis on minimaalselt 96% tsingiosakeste puhtusega 99,995% (vastavalt standardile ISO 3549). Toode ei sisalda ksüleeni, tolueeni, metüületüülketooni  ega metüleenkloriidi. Kuivanud kiht ei ole mürgine ja võib olla kokkupuutes joogiveega. Matt hall metallkiht on kiiresti kuivav (puutekuiv 10 min 20°C juures) ning talub kuumust kuni 120°C. Puuderjas kaitsekiht ei mõrane metalli paisumisel ja kokkutõmbumisel ning ei kooru. ZINGA on hõlpsasti pealekantav raudmetall-, eelnevalt kuumtsingitud ning ZINGA´ga kaetud pindadele. Kasutatakse kuumtsinkimise või metalliseerimise alternatiivina ning eelnevalt kuumtsingitud pindade tugevdamiseks ja parandamiseks või aluskihina Duplex süsteemis (ZINGA + värv). Suurepäraseks vahendiks raskesti ligipääsetavate pindade korrosioonikaitsel.

Aluspinna ettevalmistus: ZINGA kanda puhtale karedale  (Rz 50-70 µm – DIN4768) pinnale, millelt oleks eemaldatud mustus, rasv, värv, räbu ja soolad. ZINGA peab elektrokeemiliseks reaktsiooniks looma metalliga otsese kontakti.  ZINGA tooteid võib kanda roostetanud pindadele, kui kogu lahtine rooste on metallharjaga eemaldatud ning pind on puhastatud roostetolmust ja rasvadest. Puhastamiseks kasutada jugapuhastust veega (140 bar, 80°C) või Zingasolv´i (NB mitte kasutada White Spirit´it!).  Liivapritsi või  haaveldamise abil puhastada pind puhtusastmeni SA 2 ½ (vastavalt ISO 8501-1).  Veenduge, et aluspind oleks enne katmist tolmuvaba.

Pealekandmine: Enne kasutamist tuleb ZINGA hoolikalt läbi segada. Loksutada pudelit vähemalt 30 sek vältel peale segamiskuulide vabastumist pudelis.Eraldiseisva süsteemina kasutamiseks kantakse ZINGA pinnale kahe kihina luues kokku 120-180 µm paksuse kuivanud kaitsekihi. Teine kiht kantakse pinnale 1 tund peale esimese puutekuivaks muutumist. Duplex süsteemina (ZINGA + värv) kasutades kantakse ZINGA pinnale ühe kihina (maksimaalselt 60-80 µm paksune kuivanud kaitsekiht). ZINGA on ülekaetav enamike kiiresti kuivavate värvidega (õli-, tõrva-,  epoksiid-, polüuretaan-, vinüül-, raudoksiid- jt värvid). Soovitav lasta aluspinnal enne ülevärvimist kuivada kuni 72h ning värvi sobivust eelnevalt väikesel pinnal testida. Vältimaks aluskihi reageerimist ülevärvimisel, tuleks esmaselt peale kanda õhuke värvikiht, lasta sellel kuivada ning seejärel kanda pinnale vajaliku paksusega värvikiht.  ZINGA´t on võimalik peale kanda temperatuuri -10°C kuni 40°C juures õhuniiskusega kuni 95%. Pihustada 30 cm kauguselt. Lisainfo tehniliste andmete kaardil.

Kergesti süttiv. Võib põhjustada pikaajalise kahjustuse veekeskkonnale. Hoida lastele kättesaamatus kohas ja eemal süttimisallikatest – mitte suitsetada. Vältida aerosooli sissehingamist. Kasutada hästiventileeritud ruumides. Jälgida kasutamisjuhiseid/ohutusnõudeid. Mitte pihustada lahtisele leegile ega hõõguvale materjalile. Pudel on rõhu all. Allaneelamisel pöörduda koheselt arsti poole. Kaitsta otsese päikesevalguse eest. Mitte säilitada temperatuuril üle 50°C/ 122°F.

Enne kasutamist pudelit tugevasti loksutada (ca 30 sek peale segamiskuulikeste vabastumist). Peale igat kasutuskorda puhastada ummistuse vältimiseks pihustuskanal. Selleks pöörake pudelil põhi ülespoole ning hoidke pihustinuppu all kuni pihustikanal on aerosoolist tühi.

Tootja: ZINGAMETALL Bvba Sprl, BELGIA, www.zinga.eu
Maaletooja: Zinga Estonia OÜ, tel: +372 5450 1020, zinga@zinga.ee, www.zinga.ee


Saada päring