Referentsid

ZINGA tooteid kasutatakse üle maailma väga erinevates valdkondades. Oma vastupidava ja keskkonnasõbraliku koostise tõttu sobib ZINGA filmtsinkimine igasse kliimasse ja kasutusalasse. Rio de Janeiros asuva Teatro Municipali terasskulptuurid, suurlinna Chongqingi elust kihav monoraudtee või Vancouveri sadamasillad on vaid mõned näited tuhandete maailma teraskonstruktsioonide hulgast, mis on töödeldud ZINGA tsinkkattega.

Levinumad kasutusvaldkonnad ja nende mõningad maailma eri paikadest on:

Sierhierkowski sild Varssavis

Sillad

Paljud erinevat tüüpi sillad on saanud pikema eluea tänu ZINGA kattele – terasest sildade kandetalad, betoonsildade armatuurvardad jne.

 Energiatootmine

Tai, Austraalia, Costa Rica, Saksamaa – need on vaid mõned riikidest, kus kõrgepingemastid on töödeldud ZINGAga. Kvaliteet, kohandumine metalli paisumiste ja kokkutõmbumistega, lihtne pealekandmine (eriti eelnevalt kuumtsingitud mastidele) ja kokkuhoid hoolduskuludelt on ZINGAst teinud eelistatuima valiku selliste rajatiste kaitsmiseks.

Mastid, postid, teepiirded, liikluskorraldusmärgistus jne

Tänavate ja maanteede äärtes asuvate valgustite postide ja liikluskorraldust reguleeriva märgistuse hooldamine on keeruline. Seetõttu on oluline anda neile võimalikult pikaaegne kaitse ja eluiga. ZINGA tagab lihtsa ja kiire hoolduse, mis vähendab igapäevase liikluskorralduse tõkestamist ja ümberkorraldamise vajadust.

Mahutid
Erinevates riikides on ZINGAt  kasutatud mahutite töötlemiseks. ZINGA keskkonnasõbralik koostis võimaldab katta ka joogivee mahutite pindu.

Metallkonstruktsioonid ja -karkassid

Kõikide teraskonstruktsioonide puhul on probleemiks korrosioon, millele ZINGA filmtsinkimine pakub tõhusa, kauakestva ja kuluefektiivse lahenduse.

Torustik

Torustik on paljude ettevõtete arterid ja veenid, mille korrashoidmine on määrava tähtsusega, et ära hoida katkestusi ja sulgemisi.

Raudtee ja laevatööstus

Raudtee ja selle taristu sisaldab hulgaliselt teraskonstruktsioone – vagunid, ohutuspiirded, käsipuud, valgustuspostid jne. Isegi vagunite sisemiste metallpindade katmiseks on mitmetes riikides eelistatud kasutada ZINGA korrosioonikaitset, sest testide tulemused näitavad ka ainult selle passiiv- ehk pindmise katte 2,5 kordset pikemat kestvust kui on tavalisel värvil. Lisaks on ZINGA spetsiaalne koostis eriti tõhus kestmaks ekstreemsetes tingimustes, mis loob sellele eelise laevatööstuses. ZINGA tootesarjas valmistatakse selleks ka spetsiaalselt laevadele mõeldud lamellstruktuuriga kattevärve.

Muud

Loetletud metallkonstruktsioonid on vaid osa sellest, mida on vaja kaitsta korrosiooni eest. Lisaks ülaltoodule on veel palju eriomaseid teraspindu, mida on kaetud ZINGAga ning mille kohta on ettevõttele omistatud kvaliteeti kinnitavad tunnistused.

 

 

 


Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Pinterest
Contact us
Hide Buttons